Horkovzdušné sterilizátory jsou určeny k zahřívání, sušení a horkovzdušné sterilizaci různých materiálů pomocí suché sterilizace. Je to efektivní a rychlá metoda sterilizace, při níž se teplo na sterilizovaný materiál přenáší vzduchem. Horkovzdušné sterilizátory jsou nezbytnou součástí lékařských, klinických, veterinárních i výzkumných laboratoří a lékáren. V malém provedení jsou velmi vhodné i do malých lékařských ordinací, tetovacích, pedikúrních a manikúrních salónů.
Přístroje mají teplotní rozsah od 10 °C nad teplotou okolí do 250 °C. Využívají nuceného oběhu vzduchu v komoře, což umožňuje dosáhnout velmi přesné prostorově homogenní teploty. Některé typy disponují pokročilými funkcemi, jako jsou přednastavené sterilizační programy, sušicí programy, programování reálného času a cyklování, ochrana nastavení heslem apod. Pro snadnou a rychlou kontrolu úspěšného průběhu sterilizace se používají indikátorové lepicí pásky , které mění barvu.
Námi nabízené přístroje renomovaných výrobců Memmert a BMT splňují požadavky směrnice EU č. 93/42/EHS o zdravotnických prostředcích.

Dobrý den, mám zájem o více informací ke kapitole: Sterilizátory horkovzdušné
Dobrý den, mám zájem o více informací ke kapitole: Sterilizátory horkovzdušné
Přihlášení k Vašemu účtu
Potřebujete poradit? Zobrazit