Pro snadné míchání kapalin v malých i větších objemech se velmi hodí hřídelové míchačky. Tyto přístroje se skládají z pohonné jednotky a míchadla a dokážou si poradit s různě viskózními kapalinami až do objemu 200 litrů. Jednotlivé modely míchaček se liší nejen maximální kapacitou a rychlostí, ale také ovládáním, rozsahem otáček a maximálním krouticím momentem. Mohou být vybaveny časovačem, rozhraním USB pro přenos dat do PC či konektorem pro připojení externího teplotního čidla. Pro náročnější uživatele nabízíme programovatelné modely s grafickým displejem a odnímatelným bezdrátovým ovládacím panelem.
Přesnost práce s hřídelovou míchačkou závisí na správné volbě míchadla. Při výběru míchadla je důležité zohlednit jeho tvar a výsledné proudění, viskozitu míchané látky, rozsah otáček a velikost míchací nádoby. Podle toho pak zvolte míchadlo vrtulové, lopatkové, kotvové, turbínové, spirálové či dispergační.
K hřídelovým míchačkám nabízíme i širokou škálu volitelného příslušenství: různé typy stojanů a svorek či teplotní čidla. Vybírat můžete z renomovaných značek Heidolph , IKA , Ohaus a Witeg .

Dobrý den, mám zájem o více informací ke kapitole: Míchačky hřídelové
Dobrý den, mám zájem o více informací ke kapitole: Míchačky hřídelové
Přihlášení k Vašemu účtu
Potřebujete poradit? Zobrazit