Laboratorní sušárny slouží k sušení či temperování vzorků a k sušení laboratorního skla. V našem e-shopu nabízíme kvalitní a spolehlivé sušárny od firem ArgoLab , Binder , BMT , Memmert , Retsch a Witeg .

Sušárny se liší zejména objemem vnitřní komory, typem cirkulace vzduchu a teplotním rozsahem. Vybírat můžete mezi sušárnami s nucenou cirkulací vzduchu nebo bez nucené cirkulace. Co se týká teploty, v naší nabídce najdete sušárny s rozsahem teplot od +5, resp. +10 °C nad teplotou okolí do 200, 250 nebo 300 °C. Často jsou vybaveny i pokročilými funkcemi, jako jsou časovače, teplotní rampy, elektromechanické ovládání výfukové klapky, integrovaný záznamník a další.

Nabízíme i speciální typy sušáren: vakuové sušárny vhodné pro temperování a sušení termolabilních a citlivých vzorků, parafinové sušárny pro práci s tekutým parafinem, sušárny pro nehořlavá rozpouštědla, bezpečnostní sušárny pro práci s laky či jinými látkami, z nichž se při sušení uvolňuje hořlavé rozpouštědlo, či fluidní sušárny pro rychlé a šetrné sušení termolabilních látek a analytických sít.

ikona-info Pro snadnější výběr správného přístroje můžete využít našeho Průvodce výběrem laboratorní sušárny .

Dobrý den, mám zájem o více informací ke kapitole: Laboratorní sušárny
Dobrý den, mám zájem o více informací ke kapitole: Laboratorní sušárny
Přihlášení k Vašemu účtu
Potřebujete poradit? Zobrazit