Centrifugy jsou přístroje určené k mechanickému oddělování látek pomocí odstředivé síly, a patří tak k základnímu vybavení většiny laboratoří.

Náš sortiment zahrnuje rozsáhlý výběr centrifug různých technických parametrů, s chlazením nebo bez chlazení a kompatibilních s různými typy rotorů pro širokou škálu aplikací.

Pro jednoduché a rychlé aplikace jsou určeny minicentrifugy spouštějící se pouhým uzavřením víka. Vybrat si můžete i univerzální centrifugy – malé i větší, ale vždy uživatelsky příjemné, například modely s funkcí automatického rozpoznání rotoru nebo funkcí detekce nerovnováhy, uzamykacím systémem víka či časovačem. Pro náročnější aplikace oceníte vysokorychlostní modely umožňující nastavení a uložení opakujících se programů, nebo velkokapacitní stolní centrifugy. Nabízíme i miniodstředivky pro práci s mikrozkumavkami a PCR stripy, nebo nízkorychlostní centrifugy pro buněčné kultury a klinické laboratoře. Moderní kompaktní centrifugy pro separaci krevní plazmy jsou vhodné do lékařských ordinací.

V našem e-shopu najdete centrifugy Eppendorf , centrifugy Hettich , centrifugy Ohaus a centrifugy IKA .

ikona-info Pro snazší výběr správného přístroje můžete využít našeho Průvodce výběrem centrifugy .

Dobrý den, mám zájem o více informací ke kapitole: Centrifugy
Dobrý den, mám zájem o více informací ke kapitole: Centrifugy
Přihlášení k Vašemu účtu
Potřebujete poradit? Zobrazit